UWAGA – KOMUNIKAT. Informacja o sposobie realizacji zajęć od 22.03.2021.

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila młynarskiego w Augustowie  informuje o  sposobie realizacji zajęć od 22 marca 2021 r. w związku z czasowym  ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty (§2 ust. 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020r.)

  1. Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się wyłącznie w sposób zdalny.
  2. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia skutecznych zajęć w sposób zdalny dopuszcza się możliwość przeprowadzenia konsultacji z instrumentu głównego w szczególności uczniów kl. I oraz VI/6 i IV/4.
  3. Zajęcia z fortepianu dodatkowego – możliwe są konsultacje w przypadku braku instrumentu w domu.
  4. Zajęcia z akompaniatorem możliwe są w przypadku przygotowania ucznia do udziału w konkursie, festiwalu on – line i innych ważnych szkolnych wydarzeniach.
  5. Dopuszcza się możliwość rejestracji nagrań celem udziału w konkursach , festiwalach on – line.

Permalink do tego artykułu: https://szkola-muzyczna.com.pl/uwaga-komunikat-informacja-o-sposobie-realizacji-zajec-od-22-03-2021/

Skip to content