Na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza się  bezwzględny zakaz wstępu do przedszkoli, szkół i uczelni osobom postronnym.

W związku z wprowadzeniem drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO)  i trzeciego stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza się  bezwzględny zakaz wstępu do przedszkoli, szkół i uczelni osobom postronnym, zgodnie z regulacją pkt I ust. 2 pkt 8 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 25 lipca 2016 r. w sprawie zakresu przedsięwzięć wykonywanych w poszczególnych stopniach alarmowych i stopniach alarmowych CRP (Dz. U. z 2016 r. poz. 1101 z późn. zm.).

Przez osoby postronne należy rozumieć osoby inne niż pracownicy, uczniowie i ich opiekunowie prawni.

Permalink do tego artykułu: https://szkola-muzyczna.com.pl/na-calym-terytorium-rzeczypospolitej-polskiej-wprowadza-sie-bezwzgledny-zakaz-wstepu-do-przedszkoli-szkol-i-uczelni-osobom-postronnym/

Skip to content