Spotkania organizacyjne – K. Nikolopoulou

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/spotkania-organizacyjne-k-nikolopoulou/

Dorota Frydrych  – spotkanie organizacyjne – czwartek 5 września

Dorota Frydrych  –

spotkanie organizacyjne – czwartek 5 września:

16.00 – klasa IV/6

16.30 – klasa I/6

17.00 – klasa III/4 i IV/4

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/dorota-frydrych-spotkanie-organizacyjne-czwartek-5-wrzesnia/

 Lista uczniów klasy VI b – p. M. Witońska – Lange

 Lista uczniów klasy VI b – p. M. Witońska – Lange

Chudowolski Jakub

Czerwińska Laura

Krakowska Katarzyna

Maliszewska Julia

Mojsiewicz Adam  

Rudziewicz Julia

Rybakowicz Mateusz

Skupska Katarzyna

Stankiewicz Weronika

Sturgulewska Julia

Zamożniewicz Oliwia

Żekało Aleksandra

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/lista-uczniow-klasy-vi-b-p-m-witonska-lange/

Lista uczniów klasy V d i c – p. M. Witońska – Lange

Lista uczniów klasy V d i c – p. M. Witońska – Lange

V d                                                              V c

Jasiński Maksymilian                               Bartoszewicz Jan

Kotwica Antonina                                     Gajewicz Maciej

Mejcz Daria                                               Kamiński Mateusz

Mojsiewicz Marta                                    Mołodziejko Malwina

Prokop Maja                                             Olszewska Karolina

Stawińska Zuzanna                                  Rudziewicz Krystyna

Sturgulewski Kamil                                  Suchocka Amelia

Szczecina Eliza                                                  Szczykowska Klaudia

Szymczak Anna

Śniadkowska Maja

Truszkowska Laura

Wrona Amelia

Zdancewicz Wiktor

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/lista-uczniow-klasy-v-d-i-c-p-m-witonska-lange/

Lista uczniów klasy III a,b – p. M. Witońska – Lange III a i III b

Lista uczniów klasy III a,b – p. M. Witońska – Lange

III a                                                    III b

Erfort Tymoteusz                             Arcimowicz Maja

Huculak Aleksandra                         Gleba Dominika

Jagłowska Anna                                Jegliński Mikołaj

Łapiński Dawid                                 Kielich Zofia   

Marsella Amber                               Knebel Franciszek

Masiewicz Michalina                       Koniecko Michał

Michniewicz Mikołaj                       Miakinin Julia

Paczyński Stefan                              Orłowska Anastazja

Sewastynowicz Lena                       Sztukowska Patrycja

Sztachańska Małgorzata                 Wasilewska Nikole Hanna

 

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/lista-uczniow-klasy-iii-ab-p-m-witonska-lange-iii-a-i-iii-b/

Lista uczniów klasy II b – p. M. Witońska – Lange

Lista uczniów klasy II b – p. M. Witońska – Lange

Bartoszewicz Mateusz                             Nosalik Jerzy

Chmielewski Mikołaj                               Obek Zuzanna

Kotwica Maria                                          Smeja Aleksander

Krzywicki Dawid                                       Suchodolski Mikołaj

Magdziarek Oskar                                    Szymczak Hanna

Mejcz Lena                                                Wrona Rebeka

 

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/lista-uczniow-klasy-ii-b-p-m-witonska-lange/

Mgr Emil Kulbacki – zebrania z uczniami i rodzicami

mgr Emil Kulbacki

Zebrania z uczniami i rodzicami:

Środa:

godz. 14:20 Klasa V/6 (s.17 budynek A)

godz. 15:10 Klasa VI/6 (s.17 budynek A)

godz. 16:00 CHÓR (sala koncertowa)

 

Czwartek:

Godz. 16:00 Klasa III/4 (s.17 budynek A)

Godz. 17:00 Zespół instrumentalny (Orkiestra)

             (sala koncertowa)

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/mgr-emil-kulbacki-zebrania-z-uczniami-i-rodzicami/

Lista klasy I b – p. Małgorzata Witońska – Lange

Lista klasy I b – p. Małgorzata Witońska – Lange

  1. Citko Franciszek
  2. Dębowski Antoni
  3. Jańczuk Amelia
  4. Jejer Wiktoria
  5. Krzywicka Aleksandra
  6. Malinowska Natalia
  7. Mikiel Milena
  8. Orłowski Andrzej
  9. Piłasiewicz Hanna
  10. Rółkowska Karolina
  11. Sadowski Kamil Antoni
  12. Samocik Hanna
  13. Sulimowicz Lena
  14. Wojciechowski Damian

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/lista-klasy-i-b-p-malgorzata-witonska-lange-2/

Lista klasy I b – p. Małgorzata Witońska – Lange

Lista klasy I a – p. Dorota Frydrych

  1. Akulewicz Konrad
  2. Borzyszkowska Blanka
  3. Bujnowski Jakub Krzysztof
  4. Citkowska Olga
  5. Chełmińska Kaja
  6. Ćwiklicz Aleksandra
  7. Dawidejt Maria
  8. Gąska Łucja
  9. Kamiński Szymon
  10. Kucharska Maja
  11. Nawrocki Michał
  12. Pacuk Amelia
  13. Samel Bartosz Norbert
  14. Zalewska Janina

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/lista-klasy-i-b-p-malgorzata-witonska-lange/

Spotkania organizacyjne z Rodzicami klas I-III i p. Małgorzatą Witońską – Lange

Spotkania organizacyjne z Rodzicami klas I-III
i p. Małgorzatą Witońską – Lange odbędą się we
Wtorek – 3 września 2019 r. w sali nr 17
w następujących godzinach:
Klasa I b godz. 16:00
Klasa II b godz. 17:00
Klasa III a i III b godz. 18:00

( Na spotkania zapraszam tylko Rodziców bez Uczniów)

M. Witońska – Lange

Spotkania organizacyjne z Rodzicami
klas IV-VI
i p. Małgorzatą Witońską – Lange odbędą się w
Środę – 4 września 2019 r. w sali nr 6
w następujących godzinach:
Klasa IV a i IV b godz. 16:00
Klasa V c i V d godz. 17:00
Klasa VI b godz. 18:00
( Na spotkania zapraszam tylko Rodziców bez Uczniów)

M. Witońska – Lange

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/spotkania-organizacyjne-z-rodzicami-klas-i-iii-i-p-malgorzata-witonska-lange/