Koncert Absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

P r o g r a m

28 grudnia 2018 r. godz. 17.00

Sala koncertowa PSM

Wykonawcy Koncertu Absolwentów

Boszko Szymonabsolwent w klasie perkusji pana Zbigniewa Lange PSM w Augustowie i klasy perkusji mgr Łukasza Zamaryki Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego w Białymstoku, obecnie student I roku Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie perkusji dr Mirosława Adriańczyka i dr hab. Katarzyny Myćki.

Bonarska Zuzanna absolwentka klasy gitary pana Dariusza Michałowskiego, u którego kontynuuje naukę w klasie II w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Suwałkach.

Kozłowska Maja – absolwentka klasy gitary pana Dariusza Michałowskiego, u którego kontynuuje naukę w klasie IV w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Suwałkach.

Kozłowska Zuzanna – absolwentka w klasie fletu poprzecznego pani Katarzyny Nikolopoulou. Obecnie kontynuuje naukę w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fletu traverso pod kierunkiem dr hab. Małgorzaty Wojciechowskiej oraz jest uczennicą III klasy SM II st. w Krakowie w klasie śpiewu klasycznego pani Katarzyny Słoty – Marciniec.

Kuśmierz Karolina absolwentka klasy fortepianu pani Anny Borkowskiej pod kierunkiem, której kontynuuje naukę w VI klasie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Suwałkach.

Pękala Marcin – absolwent klasy fortepianu PSM w Augustowie i Państwowej Szkoły Muzycznej w Suwałkach pod kierunkiem mgr Anny Borkowskiej.  Obecnie student IV roku Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Alicji Palety – Bugaj i dr Konrada Skolarskiego.

Mateusz Sulimowicz – absolwent klasy fortepianu pani Ewy Chomicz – Wysockiej, obecnie uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Suwałkach w klasie V fortepianu pani Urszuli Warakomskiej.

Organizatorzy koncertu:

Bożena Szumska – Niewiadomska

Anetta Pękala

KONCERT ABSOLWENTÓW

Państwowej Szkoły Muzycznej I st.im. Emila Młynarskiego w Augustowie

28 XII 2018 r. godz. 17.00

1. Karolina Kuśmierz (fortepian) – F. Chopin – Nokturn c – moll  op. 48 nr 1
  2. Zuzanna Bonarska (gitara) – J.S.Bach – Preludium BWV 99 – J. Rodrigo – ,,Junto al Generalife’’
  3. Zuzanna Kozłowska (sopran) – Stanisław Wiechowicz – ,,Ta kolebka’’  akompaniuje pani Ewa Chomicz – Wysocka
  4. Mateusz Sulimowicz (fortepian) – L. van Beethoven –  Sonata A – dur op.2 nr 2 cz. I Allegro vivace
  5. Maja Kozłowska (gitara) – V.Asensio – Collectici Intim cz. I ,,La Serenor’’, John Duarte – Suita Angielska cz. III ,,Rondo Dance’’
  6. Zuzanna Kozłowska (sopran) – M. Rimski – Korsakow – III Aria Pastuszka Lela z opery ,,Śniegureczka’’ akompaniuje pani Ewa Chomicz – Wysocka