KONKURSY

 

Laureaci Szkolnego Konkursu na Utwór Dowolny Polskiego Kompozytora współczesnego w klasie fortepianu dodatkowego kliknij


Wyniki Szkolnego Konkursu na utwór dowolny w dniu 15 grudnia 2011r.


Kategoria I

I miejsce   – Alekxandra Natlie Rosol
II miejsce  - Sebastian Szyperek
                   - Katarzyna Prokop
                   - Jakub Kulik
                   - Bartosz Gajewicz
III miejsce - Zuzanna Skoczko
                   - Bartosz Drzemicki

Wyróżnienia:

                    - Kinga Zalewska
                    - Maksymilian Pużyński
                    - Izabela Cich
                    - Wiktoria Czaja
                    - Zuzanna Bonarska
                    - Kamila Milewska
                    - Aleksandra Salik

Kategoria II

Nagroda Grand Prix - Adrian Złotkowski

I miejsce - Emila Kowalewska

II miejsce - Karolina Kuśmierz
                  - Damian Zyskowski

III miejsce - Maciej Romańczuk
                  - Klaudia Malinowska
                  - Weronika Chilińska

Wyróżnienia:

                  - Ewelina Stankiewicz
                  - Maja Kozłowska
                  - Jarosław Drążek
                  - Julia Kopiczko
                  - Sebastian Szyc

Kategoria III

I miejsce - Natalia Kołakowska
II miejsce - Katarzyna Kulik
III miejsce - Paulina Zambrowska
                  - Bartosz Filipowicz
                  - Gabriela Bołkun

Wyróżnienia: Aleksandra Skamrot
                      Bartłomiej Naruk

Kategoria IV

I miejsce – Kwartet Akordeonowy w składzie:

1) Ignacy Bukowski
2) Bartosz Filipowicz
3) Aleksandra Kowalewska
4) Karol Idek

Duet fortepianowo – wiolonczelowy w składzie
1)Julia Drzemicka
2)Monika Lange

II miejsce – Duet fortepianowy w składzie:

1) Monika Lange
2) Weronika Zyskowska

III miejsce - Trio gitarowe w składzie:

 1) Maksymilian Pużyński
2) Bartłomiej Naruk
3) Sebastian Szyc

- Zespół „Skrzypcowe smyki” w składzie:

1) Aleksandra Salik
2) Monika Sturgulewska
3) Aleksandra Białogłowy
4) Katarzyna Prokop
5) Wiktoria Czaja
6) Karolina Filipowicz
7) Arur Sobolewski
8) Marlena Kondracka
9) Paulina Zambrowska

Wyróżnienie – Trio klasyczne w składzie:

1) Paulina Zambrowska – skrzypce
2) Paweł Rółkowski - klarnet
3) Gabriela Bołkun - wiolonczela


Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!!!
 

Wyniki konkursu do druku pobierz

kliknij na miniaturkę, aby obejrzeć galerię zdjęć

Program konkursu na utwór dowolny w dniu 15 grudnia 2011r

Program konkursu na utwór dowolny w dniu 15 grudnia 2011r pobierz

Kat. I (kl. II, III dz. oraz I i II mł.) godz. 15oo

1. Bagińska Katarzyna – ucz. kl. II/IV saksofonu p. Krzysztofa Drzemickiego
   - Piotr Czajkowski - „Starodawna piosenka francuska” Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

2. Bartoszewicz Magdalena – ucz. kl. II/VI wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej
   - L. van Beethoven – Kontredans, akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

3. Bonarska Zuzanna – ucz. kl. II/VI gitary p. Dariusza Michałowskiego
   - Napoleon Coste – Barcarola

4. Chojecka Zuzanna – ucz. kl. III/VI skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej – Bala
   - Ch. Dancka – Air de ballet Akompaniuje p. Danuta Long

5. Cich Izabela – ucz. kl. II/VI fortepianu p. Danuty Long
   - A. Cwojdziński – Preludium
-
6. Czaja Wiktoria – ucz. kl. III/VI skrzypiec p. Marty Kaczan
   - Jariszynow – „Allegro” akompaniuje p. Anetta Pękala

7. Daniłowicz Karolina – ucz. kl. III/VI fortepianu p. Anetty Pękali
-- W. Lutosławski – Bukoliki

8. Drzemicki Bartosz – ucz. kl. II/VI trąbki p. Bogdana Chorosińskiego
– J. S. Bach - Menuet Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

9. Gajewicz Bartosz – ucz. kl. III/VI perkusji p. Zbigniewa Lange
   - Keith Barlett – „Booglie – Wooglie” Akompaniuje p. Ewa Chomicz – Wysocka

10. Gudewicz Maciej – ucz. kl. II/VI akordeonu p. Dariusza Stefanowskiego
   - opr. J. Fedyczkowski – „Piosenka Bułgarska”

11. Hołubowicz Maciej – ucz. kl. III/VI akordeonu p. Zbigniewa Grzanki
   - V. Cosma – Temat z filmu – Kurier carski

12. Jeleniewska Gabriela – ucz. kl. I/IV fortepianu p. Doroty Klekotko
   - Samuel Majkapar – Dziecięca pieśń

13. Kulik Jakub – ucz. kl. III/VI gitary p. Dariusza Michałowskiego
   - Tatiana Stachak – Walc zakochanie

14. Lewoc Julia – ucz. kl. III/VI fortepianu p. Anetty Pękali
   - J. Garścia – Tańcząca marionetka

15. Łukawska Luiza – ucz. kl. III/VI fortepianu p. Anetty Pękali
   - A. Cwojdziński – Górski strumyk

16. Mikucka Gabriela – ucz. kl. II/VI skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej – Bala
   - Suzuki – Long, long Akompaniuje p. Danuta Long

17. Milewska Kamila – ucz. kl. III/VI fletu p. Katarzyny Nikolopoulou
- I. Bogar – „Taniec prosiąt” akompaniuje p. Ewa Chomicz – Wysocka

18. Oleksy Filip – ucz. kl. II/VI akordeonu p. Zbigniewa Grzanki
   - W. Miedwiediew – Wariacje nt. rosyjskiej pieśni ludowej – Gdzie są nasi przyjaciele

19. Prokop Katarzyna – ucz. kl. II/VI skrzypiec p. Marty Kaczan
   - Obijalska – „Łoś Patataj” akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

20. Pużyński Maksymilian – ucz. kl. II/VI gitary p. Waldemara Milewskiego
   - Tatiana Stachak – „Samba na wesoło”

21. Radkiewicz Weronika – ucz, kl. I /IV fortepianu p. Ewy Chomicz – Wysockiej
- W. Lutosławski - Pastereczka

22. Rosol Alexandra Natalie – ucz. kl. II/VI wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej
   - N. Bakłanowa – Mazurka, akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

23. Salik Aleksandra – ucz. kl. II/VI skrzypiec p. Marty Kaczan
   - Wohlfahrf – „Piosenka Oli” Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

24. Skoczko Zuzanna – ucz. kl. III/VI fortepianu p. Doroty Klekotko
   - Dymitr Kabalewski – Toccatina

25. Sturgulewska Monika – ucz. kl. II/VI skrzypiec p. Marty Kaczan
   - Predel – „Skakanka” akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

26. Szyperek Sebastian – ucz. kl. III/VI fortepianu p. Ewy Chomicz – Wysockiej
    - W. Lutosławski – Panie Michale

27. Zalewska Kinga – ucz. kl. II/VI fortepianu p. Danuty Long
   - T. Kassern – Kokosowe ciasteczka


Kat. II (kl. IV, V dz. i III mł) godz. 1630

1. Bołkun Gabriela – ucz. kl. V/VI wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej
   - A. Dvorak – Humoreska, akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

2. Boszko Konrad – ucz. kl. IV/VI gitary p. Dariusza Michałowskiego
   - F. Carrulli – Wariacje

3. Bukrejewski Dominik – ucz. kl. IV/VI akordeonu p. Zbigniewa Grzanki
   - Bogdan Precz - Suita dziecięca nr II cz. I,III

4. Chilińska Weronika – ucz. kl. IV/VI fortepianu p. Bożeny Szumskiej
   - J. Garścia – Przygotowanie kimona na Święto Nowego Roku

5. Drążek Jarosław – ucz. kl. III/IV trąbki p. Bogdana Chorosińskiego
   - W. A. Mozart – Sonatina C – dur cz. II Largetto Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

6. Kopiczko Julia – ucz. kl. IV/VI skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej – Bala
   - L. van Beethoven - Menuet Akompaniuje p. Danuta Long

7. Kowalewska Emilia – ucz. kl. IV/VI fletu p. Katarzyny Nikolopoulou
- „Taniec lisa” Akompaniuje p. Ewa Chomicz – Wysocka

8. Kozłowska Maja – ucz. kl. IV/VI gitary p. Dariusza Michałowskiego
- Tatiana Stachak – Walc Federico

9. Krężel Aleksandra – ucz. kl. IV/VI fortepianu p. Doroty Klekotko
   - Piotr Czajkowski – Polka

10. Kuśmierz Karolina – ucz. kl. V/VI fortepianu p. Anny Borkowskiej
   - Belis Dwarionos – Etiuda E – dur

11. Malinowska Klaudia – ucz. kl. IV/VI fortepianu p. Anetty Pękali
   - J. Garścia – Zimowy ogród z sikorką

12. Oskroba Gabriela – ucz. kl. III/IV akordeonu p. Dariusza Stefanowskiego
- opr. Dorienski - Taniec zakarpacki

13. Ossowska Aleksandra – ucz. kl. V/VI fortepianu p. Bożeny Szumskiej
- K-CCEHKCAC – Toccata

14. Romańczuk Maciej- ucz. kl. III/IV fortepianu p. Grzegorza Sobczaka
   - W. Lutosławski - Zalotny

15. Roszkowski Mateusz – ucz. kl. IV/VI klarnetu p. Krzysztofa Drzemickiego
   - A. Rovley – „Biała fujarka i bębenek” Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

16. Stankiewicz Ewelina ucz. kl. V/VI skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej – Bala
   - J. H. Haendel – Gigue Akompaniuje p. Danuta Long

17. Sulimowicz Mateusz – ucz. kl. IV/VI fortepianu p. Ewy Chomicz – Wysockiej
   - ‘Wariacje na temat pieśni ludowej – Ejże, ino fijołecku leśny”

18. Szyc Sebastian – ucz. kl. IV/VI gitary p. Waldemara Milewskiego
   - melodia rosyjska – „To były piękne dni”

19. Weiser Anna Maria – ucz. kl. V/VI gitary p. Waldemara Milewskiego
- Jan Sebastian Bach – „Menuet”

20. Złotkowski Adrian ucz. kl. IV/VI fortepianu p. Anny Borkowskiej
   - R. Schumann- Arabeska

21.Zyskowski Damian – ucz. kl. V/VI akordeonu p. Dariusza Stefanowskiego
   - H. Criscio – Walc – „Just Yodeling”


Kat. III (kl. VI dz. i IV mł.) godz. 1730

1. Cekała Weronika – ucz. kl. VI/VI fortepianu p. Ewy Chomicz – Wysockiej
  - S. Heller – Etiuda 36

2. Filipowicz Bartosz – ucz. kl. VI/VI akordeonu p. Zbigniewa Grzanki
  - Motion Trio – Cafe Paris

3 . Gromkowska Waleria – ucz. kl. VI/VI fortepianu p. Doroty Klekotko
  - Stefan Heller – Etiuda

4. Kołakowska Natalia – ucz. kl. VI/VI fortepianu p. Anetty Pękali
   - J. Ekier – Humoreska

5. Kowalczyk Zuzanna – ucz. kl. IV/IV fortepianu p. Bożeny Szumskiej
  - J. Pawiana – Etiuda

6. Krzywińska Julia – ucz. kl. VI/VI skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej – Bala
  - A. Dworak - Humoreska,
Akompaniuje p. Danuta Long

7. Kulik Katarzyna – ucz. kl. VI/VI fortepianu p. Anetty Pękali
  - J. Paderewski - Pieśń miłosna

8. Milewska Patrycja – ucz. kl. IV/IV wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej
  - A. Chaczaturian – Andantino,
Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

9. Naruk Bartłomiej – ucz. kl. VI/VI gitary p. Waldemara Milewskiego
  - Tatiana Stachak – „Walc brillante”

10. Rółkowski Paweł – ucz. kl. IV/IV klarnetu p. Krzysztofa Drzemickiego
   - Franciszek Schubert – Serenada Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

11. Skamrot Aleksandra – ucz. kl. VI/VI fortepianu p. Grzegorza Sobczaka
   - F. Chopin – Nokturn cis moll op. posth.

12. Zambrowska Paulina – ucz. kl. VI/VI skrzypiec p. Marty Kaczan
   -Elgar – „Salut d`amour” akompaniuje p. Anetta Pękala


Kat. IV (zespoły) godz. 1815

1. Kwartet akordeonowy:
   - Dominik Bukrejewski
   - Maciej Hołubowicz
   - Kacper Kulik
   - Filip Oleksy
A. Holzsuch – Bonjour – Valse musette

2. Duet gitarowy:
- Maksymilian Pużyński
- Sebastian Szyc
Ferdinando Carulli - „Duet G – dur”

3.Trio klasyczne:
   - Paulina Zambrowska – skrzypce
   - Paweł Rółkowski – klarnet
   - Gabriela Bołkun - wiolonczela
Ludwig van Beethoven – Menuet

4. Duet:
   Julia Drzemicka ucz. kl. VI/VI wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej
   Monika Lange ucz. Kl. VI/VI fortepianu p. Anny Borkowskiej
- A. Corelli – Largo Affettuoso

5. Zespół „Skrzypcowe smyki”
   – „Capri - tango” opr. M. Kaczan

6. Duet fortepianowy:
   - Monika Lange kl. VI
   - Weronika Zyskowska kl. VI
Nauczyciel – Anna Borkowska
Luigi Boccherini - „Menuet”

7. Trio gitarowe:
   - Maksymilian Pużyński
   - Bartłomiej Naruk
   - Sebastian Szyc
Tilman Susato – „Korowód”

8. Kwartet akordeonowy :
   - Ignacy Bukowski
   - Bartosz Filipowicz
   - Aleksandra Kowalewska
   - Karol Idek
J. Derbienko – The Rythom of Time



Konkurs na utwór dowolny – w dniu 15 grudnia 2011 r.

KAT. I
Proszę podać 8 nazwisk najlepszych wykonawców
1. ……………………………………………………………
2. ……………………………………………………………
3. ……………………………………………………………
4. ……………………………………………………………
5. ……………………………………………………………
6. ……………………………………………………………
7. ……………………………………………………………
8. ……………………………………………………………



Konkurs na utwór dowolny – w dniu 15 grudnia 2011 r.


KAT. II

Proszę podać 7 nazwisk najlepszych wykonawców
1. ……………………………………………………………
2. ……………………………………………………………
3. ……………………………………………………………
4. ……………………………………………………………
5. ……………………………………………………………
6. ……………………………………………………………
7. ……………………………………………………………

Konkurs na utwór dowolny – w dniu 15 grudnia 2011r.

KAT. III

Proszę podać 5 nazwisk najlepszych wykonawców
1. ……………………………………………………………
2. ……………………………………………………………
3. ……………………………………………………………
4……………………………………………………………..
5…………………………………………………………….



Konkurs na utwór dowolny – w dniu 15 grudnia 2011 r.
KAT. IV
Proszę podać 4 najlepsze zespoły

1. ……………………………………………………………
2. ……………………………………………………………
3. ……………………………………………………………
4…………………………………………………………….


Program konkursu na utwór dowolny w dniu 15 grudnia 2011r pobierz