Koncert laureatów

Koncert laureatów

Szkolnego Konkursu na utwór dowolny

17 grudnia – wtorek godz. 17.30

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/koncert-laureatow/

Harmonogram Konkursu na utwór dowolny w dniu 12 grudnia  2019r

 Harmonogram Konkursu na utwór dowolny w dniu 12 grudnia  2019r

Godz. 15.00 – Kat. Iklasy II-III cyklu 6-letniego

  1. Arcimowicz Maja – ucz. kl. III/6 akordeonu p. Zbigniewa Grzanki

                                         –  B. Dowlasz – Tańce robotów cz. IV

2.Biernacka  Daria – ucz. klasa II/6 fletu p. Katarzyny Nikolopoulou

                                     -W.Kazenin -Taniec lalek 

                                      Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

3.Chmielewski Mikołaj  -ucz.  kl. II/6  klarnetu p. Krzysztofa Drzemickiegio

                                             – „Gdy wszyscy święci idą do nieba”- amerykański standard jazzowy

                                              Akompaniuje Grzegorz Sobczak

  1. Dadura Natalia – ucz. kl II skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej

                                   -Matuszewski -Mały czardasz

                                    Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1.  Frąckiewicz Małgorzata – ucz. kl. II/6 fortepianu p. Grzegorza Sobczaka

                                                  – F. Burgmuller – Niewinność

  1. Gleba Dominika – ucz. kl. III/6 wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej

                                     – Carl Webster – Scherzo

                                     Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Gołaszewska Aleksandra – ucz. kl. II/6 fortepianu p. Bożeny Szumskiej

                                                    – A. Rowley – „Scherzo”

  1. Huculak Aleksandra– ucz. kl. III/6 fortepianu p. Bożeny Szumskiej

                                          – Andrzej Hundziak – „Niesforna Lampa”

  1. Kotwica Maria – ucz. kl. II/6 fortepianu p. Danuty Long

                               –  James Bastien – Taniec irlandzki

  1. Kulmacz Wiktoria – ucz. kl. II i III/6 fortepianu p. Ewy Chomicz

                                     – Johann Friedrich Burgmuller –  Nad potokiem

  1. Magdziarek Oskar – ucz. kl. II/6 perkusji p. Zbigniewa Lange

                                        – J. F. Reichardt – „Vivace”

                                         akompaniament Danuta Long

  1. Marsella Anabel– ucz. kl. III/6 fortepianu p. Danuty Long

                                      – Aleksander Tansman – W ogrodzie

  1. Masiewicz Michalina – ucz. kl. III/6 perkusji p. Zbigniewa Lange

                                              – Nebojsa  Źivković  -„Xylophone Polka”,

                                                akompaniament Danuta Long

  1. Michniewicz Mikołaj– ucz. kl. III/6 fortepianu p. Anetty Pękali

                                            – F. Chopin – Walc a – moll op. posth.

  1. Mejcz  Lena – ucz. kl. II/6 fortepianu p. Doroty Klekotko

                            –  Friedrich Kuhlau: Sonatina C-dur op.55 nr1 cz.II.

 

  1. Nazarowska  Klara – ucz.   klasa II/6 fletu p. Katarzyny Nikolopoulou

                                           -I. Bogar- ,,Taniec prosiąt ‘’

                                           Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Orłowska Anastazja – ucz. kl. III/6 fortepianu p. Bożeny Szumskiej

                                             – Tadeusz Paciorkiewicz – „Smutna dziewczyna”

  1. Ruba Urszula – ucz. kl. II/6 perkusji p. Zbigniewa Lange

                                 – Nebojsa  Źivković – „Na łące”

                                   akompaniament Danuta Long

  1. Smeja Aleksander ucz. kl. II/6 fortepianu p. Grzegorza Sobczaka

                                       – F. Burgmuller – Arabeska

  1. Sztukowska Patrycja – ucz. kl. III/6 gitary p. Dariusza Michałowskiego

                                                  – Fernando Sor – Rondo E – dur

  1. Wasilewska Nikol – ucz. kl. III/6 fortepianu p. Bożeny Szumskiej

                                         – Ludwig van Beethoven – Allemande

  1. Wrona Rebeka – ucz. kl. II/6 fortepianu p. Danuty Long

                                      – Janina Garścia – Tarantella

Kat. II – klasy IV-V cyklu 6-letniego oraz III cyklu 4-letniego  Godz. 16.30

  1. Bartoszewicz Jan – ucz. kl. V/6 klarnetu p. Krzysztofa Drzemickiego

                                      – Carl Maria Weber – Sonatina

                                      Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak
2. Bujnowska  Natalia – ucz. kl. IV fortepianu p. Anny Borkowskiej

                                             – Miłosz Magin ,,Polka”

 

  1. Frąckiewicz Frąckiewicz – ucz. kl. V akordeonu p. Dariusza Stefanowskiego

                                    – W. Zołotariew – Fierapontow – Monastyr

 

  1. Jagłowska Marcelina– ucz. kl. IV/6 fortepianu p. Doroty Klekotko

                                          – Johann Friedrich Burgmuller – Tarantella

 

  1. Jasiński Maksymilian – ucz. kl. V perkusji p. Zbigniewa Lange

                                               – Addy Kurth – „Palisander”

                                                 akompaniament Danuta Long

  1. Krysztofik Bartłomiej – ucz. kl. V akordeonu  p. Zbigniewa Grzanki

                                             –  „Libertango” Astora Piazzolli

  1. Łaskowski  Maciej– ucz. kl. III/4 fortepianu p. Doroty Klekotko

                                      –  Dymitr Kabalewski – Powolny walc op.39

  1. Malinowska Gabriela – ucz. kl. IV/6 fortepianu p. Anetty Pękali

                                            – F. Chopin – Nokturn cis – moll op. posth.

  1. Markiewicz Nina – ucz. kl. IV/6 gitary p. Dariusza Michałowskiego

                                      – Arkadiusz Załęczny – ,, Z harfą za pan brat ‘’

  1. Mejcz  Daria – ucz. kl. V fortepianu p. Doroty Klekotko

                              –  Piotr Czajkowski – Polka

  1. Mołodziejko Malwina – ucz. kl. V/6 wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej

                                                – Georg Goltermann – Burza (Stormy Weather)

                                                Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Olszewska Karolina – ucz. kl. V/6 wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej

                                          – Arno Babadżanian – Taniec

                                           Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Prokop Maja – ucz. kl. V/6 fortepianu p. Danuty Long

                                  – Nancy Faber – Mazurek

  1. Puchlik Jakub – ucz. kl. III/4 klarnetu p. Krzysztofa Drzemickiego

                                 –  J. Ed. Baret – Utwór w g-moll

                                    Akompaniuje –  G. Sobczak

  1. Rółkowska Zuzanna – ucz. kl. IV/6 fortepianu p. Anetty Pękali

                                            – R. Schumann – Piosenka żeńców

  1. Sadowska Faustyna – ucz. kl. IV/6 fortepianu p. Doroty Klekotko

                                           –  Aram Chaczaturian – Andantino

  1. Siemienowicz Karolina – ucz. kl. V fortepianu p. Anny Borkowskiej

                                               – I.J. Paderewski –  Mazurek e-moll op.5 nr 2

  1. Siewiec Julia Wiktoria   – ucz. kl. V fortepianu p. Anny Borkowskiej

                                                 –  Samuel Majkapar – Kolysanka Es – dur

  1. Stankiewicz Julian – ucz. kl. IV/6 perkusji p. Zbigniewa Lange

                                           – Keith Barlett – „Boogalie – Woogalie”,

                                             akompaniament Danuta Long

  1. Szczecina Eliza – ucz. kl. V skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej

                                       -Bohm – Sarabanda 

                                        Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Szymczak Anna –ucz. kl. V/6 wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej

                                    – Stanisław Moniuszko – Pieśń wieczorna

                                    Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Zakrzewska Hanna-, ucz. kl. IV/6 fortepianu p. Anny Borkowskiej

                                         –  Henri Bertini – Etiuda nr 18 op. 100

  1. Zdancewicz Wiktor – ucz. kl. V perkusji p. Zbigniewa lange

                                            – Scott Joplin – „Reflection Rag”

                                              akompaniament Danuta Long

 

Kat. III – klasa VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego – godz. 18.30

  1. Maliszewska Julia – ucz. kl. VI/6 wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej

                         – Stanisław Moniuszko – Polonez z opery Hrabina

                           Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

2.Marsella Angelica – ucz. kl. VI skrzypiec p. Marty Kaczan
                                      – Fiocco – Allegro

  1. Milewski Bartłomiej – ucz. kl. IV/4 akordeonu p. Zbigniewa Grzanki

                                            – Ch.Camillieri – Taniec Spartan

  1. Milewski Miłosz – ucz. kl. IV/4 akordeonu p. Zbigniewa Grzanki

                                     – T.S.Dupuis – Pastorale

  1. Potapowicz Weronika – ucz. kl. IV/4 gitary p. Dariusza Michałowskiego

                                              – Maria Linnemann – The sheep on the mountain

  1. Poźniakowska  Oliwia – ucz. kl. VI fortepianu p. Doroty Klekotko

                                             –  Edward Grieg – Melodia ludowa op.12

  1. Puchlik Dominik – ucz. kl. IV/4 trąbki p. Bogdana Chorosińskiego

                             – Tomaso Albinioni – Sonata Saint Marc cz. 1 i 2

  1. Rudziewicz Julia – ucz.  kl. VI/6  wiolonczeli p. Ewy Drzemickiej

                       – Aleksander Arutunian – Impromptu

                           Akompaniuje G. Sobczak

9.Skowrońska Natalia – ucz. klasa IV/4 fletu p. Katarzyny Nikolopoulou

                                              -R.Ares –Diptyque

                                               Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Skupska Katarzyna – ucz. kl. VI/6 fletu p. Katarzyny Nikolopoulou

                                               -H.Steckmest – Fantasie ,,On Wings of Song”

                                             Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Sturgulewska Julia – ucz. kl. VI fortepianu p. Anny Borkowskiej

                                           – F. Chopin – Nokturn

  1. Wawiórko Kinga – ucz. kl. VI skrzypiec p. Agnieszki Kulikowskiej

                                       – Massenet- Medytacje z opery ,, Thais ‘’

                                         Akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

  1. Zamożniewicz Oliwia – ucz. kl. VI fortepianu p. Anetty Pękali

                                              – I.J. Paderewski – Menuet

Kat. IV – zespoły   –   godz. 19.30

Duet  – Jakub Bujnowski kl. I i Natalia Bujnowska kl.IV Duet w opracowaniu Aleksandra Różyckiego

 

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/harmonogram-konkursu-na-utwor-dowolny-w-dniu-12-grudnia-2019r/

CHÓR

CHÓR

Próba 11 i 18.12.2019 r

godz. 16:00-17:30 WSZYSTKIE GŁOSY!!!

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/chor-proba/

Osiągnięcia

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/osiagniecia-81/

Osiągnięcia

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/osiagniecia-80/

Osiągnięcia

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/osiagniecia-79/

Osiągnięcia

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/osiagniecia-78/

Osiągnięcia

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/osiagniecia-77/

Osiągnięcia

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/osiagniecia-76/

KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

w wykonaniu uczniów  Państwowej Szkoły Muzycznej  I st.  w Augustowie pod kierunkiem

Katarzyny Nikolopoulou

akompaniuje p. Grzegorz Sobczak

dnia 28.11.2019 r.(czwartek)   godz. 18.45

sala koncertowa PSM

Permalink do tego artykułu: http://szkola-muzyczna.com.pl/koncert-piesni-patriotycznych/